Aksu Çiftliği'nden taze taze, doğal süt, yumurta, tavuk...

Sepet 0 items - ₺0 0

Çiftlik

Hakkımızda

Aksu Çiftliği

Biz, Aksu Çiftliği olarak herkesin sağlıklı beslenme hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden çiftliğimizde en yüksek teknoloji ile geleneksel lezzetleri yeniden ve en sağlıklı şekliyle üretiyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

DOĞAL, HORMONSUZ, LEZZETLİ SEBZE, MEYVE, YUMURTA, SÜT ÜRETMEK
ve bu ürünleri tüm Türkiye’ye ulaştırmak hayaliyle kurduğu çiftliği Dünya standartlarında bir yer haline getirmeyi hedeflediğimiz çiftliğimizde tüm içeriklerin doğal ve sürdürülebilir olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Çocukluğumuzun anılarında kalan doğal sebzeleri, meyveleri, etrafta gezinen tavukları ve kümesten topladığımız yumurtaları özlemeyen yoktur. İşte biz; tüm çalışanlarımızla birlikte sizi özlem duyduğunuz bu doğal lezzetlere kavuşturmak için çiftliğimizde gece gündüz çalışıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ TAMAMEN DOĞAL!
Bizim ürünlerimiz hormonla değil, tamamen doğal yöntemlerle dölleniyor. Tıpkı doğadaki gibi… Seralarımızda asla kimyasal ilaçlar kullanmıyoruz. Bunun yerine insan sağlığını tehdit etmeyen fiziksel önlemler alarak sağlıklı ve güvenli mahsuller yetiştiriyoruz. Mesela kapılarımızdaki hava perdeleri ve çatılarımızdaki sinek tülleri sayesinde zararlı girişlerini en aza indiriyoruz.
Seralarımızın içindeyse zararlıların sevdiği kokuları yayan tuzaklar sayesinde mahsullerimizin zarar görmesini engelliyoruz. Hastalıklara karşı iklimlendirmeyi her bitki çeşidine göre en uygun şekilde yaparak doğabilecek sorunların önüne geçiyoruz. Sera içinde kontrollü tarım yaptığımız için masullerimizi dış etkilerden ve zararlılardan koruyabiliyoruz. Bu sayede sizlere dalından zamanında toplanmış, hiçbir kimyasal ve hormon barındırmayan sağlıklı ve doğal ürünler sunuyoruz.
Maalesef bilinçsiz üretim yapan üreticiler yüzünden insanların zihninde şöyle bir algı oluştu; sera demek, hormon demek! Halbuki sera, mahsulü dış etkilerden ve zararlılardan koruyarak ilaç kullanma ihtiyacını ortadan kaldırmak ya da en aza indirmek için en etkili yoldur.

Minimum 4 karakter